KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024368

nr 1402 4368

J Grünberg, Signerad, Landskap. Olja på duk, 24x32, yttermått inklusive ram: 32x40 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 7 juni 2021
kl 18:42:26